Produkt dnia
Marvel Champions: The Card Game
Marvel Champions: The Card Game
239,90 zł
Neuroshima HEX (edycja 3.0)
Neuroshima HEX (edycja 3.0)
139,90 zł
Scythe: Fenris Powstaje
Scythe: Fenris Powstaje
179,90 zł
Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata
Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata
205,00 zł
szt.
Na skrzydłach
Na skrzydłach
199,90 zł
Współpracujemy z:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Azul: Ogrody Królowej- Nadchodzi czwarty Azul! 0
Azul: Ogrody Królowej- Nadchodzi czwarty Azul!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Azul: Ogrody Królowej- Zapowiedź

 

TAK! Kolejny- czwarty już Azul nadchodzi! Tym razem, zadaniem graczy będzie zaprojektowanie wspaniałego ogrodu dla Jej Królewskiej Mości. To co odróżni zdecydowanie tę wersję gry od pozostałych gier z serii Azul są heksy! 
 
Heksagonalne azulowe kafelki? Jeśli wykonanie będzie na takim samym poziomie co w oryginalnej wersji gry- to zdecydowanie jesteśmy na tak! <3 
 
 Azul: Ogrody Królowej

Azul: Ogrody Królowej - o co chodzi w grze?

Król Manuel I zlecił najlepszym portugalskim projektantom ogrodów budowę najbardziej niezwykłego ogrodu dla swojej żony, królowej Marii Aragońskiej.

W nowym Azulu naszym zadaniem będzie zaaranżowanie wspaniałego ogrodu dla ukochanej żony króla. Układać będziemy rośliny, drzewa i różnorodne dekoracje. Korzystając z innowacyjnego mechanizmu dobierania zasobów, charakterystycznego dla serii gier Azul, musisz starannie wybierać kolorowe płytki, aby udekorować ogród. Tylko najbardziej niesamowici projektanci ogrodów rozwiną się i zdobędą błogosławieństwo Królowej.

Pozostałe gry planszowe z serii Azul

Pierwszy i oryginalny Azul

W grze Azul wcielisz się w artystę, układającego przepiękne mozaiki z Azulejos na ścianach pałacu królewskiego w Évorze.

Nazwa gry Azul wzieła się od: Azulejos - oryginalnie były to biało-niebieskie płytki ceramiczne, sprowadzone do Europy przez Maurów. Sławę i popularność w Portugalii zdobyły po wizycie króla Manuela I w południowej Hiszpanii. Król zafascynował się oszałamiającym pięknem mauretańskich dekoracji pałacu w Alhambrze i pod ich wrażeniem zlecił natychmiast przyozdobienie swojego pałacu w Portugalii podobnymi płytkami.

 

Azul: Witraże Sintry- druga z serii  

W grze Azul: Witraże Sintry będziecie pozyskiwać kolorowe tafle szkła od dostawców i tworzyć z nich witraże, którymi ozdobicie pałacowe okna. Przez 6 rund będziecie zdobywać punkty za przemyślane rozmieszczanie witraży, mając na uwadze, że drogocenny materiał jest delikatny i może się łatwo stłuc.

Te kolorowe płytki szkła wyglądają jak popularne niegdyś cukierki ;) 

 

Azul: Letni Pawilon- najbardziej gamerski Azul! 

Gra Azul: Letni pawilon przenosi cię do Portugalii, gdzie podejmujesz się zadania, które w rzeczywistości nigdy się nie rozpoczęło. Jako mistrz rzemiosła, będziesz budować Letni Pawilon z najlepszych materiałów. Musisz zachować ostrożność i unikać marnowania zasobów. Tylko najlepsi sprostają wyzwaniu, jakim jest uhonorowanie portugalskiej rodziny królewskiej.

Ta wersja Azula ma najbardziej zaawansowane zasady, które graczom pozwalają wycisnąć z mechaniki znanej z podstawowej gry maksa :) 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl